5 svarbiausios makiažo valymo taisyklės, apie kurias turite žinoti

5 svarbiausios makiažo valymo taisyklės, apie kurias turite žinoti

5 svarbiausios makiažo valymo taisyklės, apie kurias turite žinoti

5 svarbiausios makiažo valymo taisyklės, apie kurias turite žinoti

Tinkamas makiažo nuvalymas yra ne tik būtinybė, jei norime išvengti sudirgimo ir odos problemų, bet ir vienintelis būdas odai įsisavinti kuo daugiau veikliųjų medžiagų iš priežiūros kosmetikos priemonių, kurias tepame iškart po makiažo nuvalymo.

Moterys visame pasaulyje kasdien valosi makiažą, tačiau ne visos tai daro taisyklingai. Tik geras odos nuvalymas leidžia pašalinti makiažą ir visus nešvarumus, kurie kasdien kaupiasi ant odos. Makiažo valymo priemonės taip pat turėtų tonizuoti ir nuraminti bet kokį odos sudirgimą.

Kaip tinkamai nuvalyti makiažą?

Itin svarbus dalykas, kurį dažnai pabrėžia kosmetologai, yra tai, kad tinkamas makiažo valymas – tai ne tik veido odos plovimas. Tai ir toniko, kuris atkurs tinkamą jos pH, naudojimas. Svarbu prisiminti, kad oda dėl sąlyčio su vandeniu patiria pH disbalansą, todėl svarbu atkurti tinkamą jos būklę.

Profesionalus makiažo valymas žingsnis po žingsnio

Makiažo valymą reikėtų pradėti nuo akių ir lūpų makiažo. Šiam tikslui galite naudoti įvairias kosmetikos priemones. Nepatartina naudoti tradicinio muilo, kuris gali išsausinti odą, taip pat stipriai sudirginti akių odą ir akių junginę. Geresnis sprendimas – naudoti specialias kosmetikos priemones, kurios yra saugios akims, pavyzdžiui, vienfazes ar dvifazes akių makiažo šalinimo priemones arba losjonus. Dvifazį skystį reikėtų naudoti, jei makiažą atlikote vandeniui atsparia kosmetika. Tuomet būsime tikri, kad ji buvo sėkmingai pašalinta. Tą pačią priemonę galima naudoti lūpų makiažui pašalinti.

Kitas žingsnis – nuvalyti visą veidą. Tai galima atlikti keliais būdais, priklausomai nuo jūsų pačių pageidavimų ir naudojamos kosmetikos. Kai kurios moterys mieliau valo veidą vatos diskeliu, pamirkytu valomojoje kosmetikos priemonėje (pienelyje, makiažo valiklyje, miceliniame vandenyje). Kitos veido prausimui naudos pienelį, losjoną ar gelį. Pats metodas ar prausimosi kosmetikos priemonės formos pasirinkimas nėra toks svarbus kaip kruopštus odos valymas. Nusivalę makiažą, nuvalykite veidą vatos diskeliu ir patikrinkite, ar nėra makiažo likučių. Kruopščiai pašalinus makiažą, vatos diskelis liks visiškai švarus.

Paskutinis kasdienio makiažo šalinimo žingsnis – atkurti tinkamą odos pH. Tai galite padaryti naudodami toniką. Tonizuojančioji kosmetika papildomai suteiks gaivumo pojūtį ir nuramins galimus sudirgimus.

Kokią kosmetiką turėtumėte naudoti?

Veiksmingame makiažo valiklyje turėtų būti ne tik valomųjų ir emulsinių ingredientų, bet ir veikliųjų medžiagų. Tai, pavyzdžiui, biomimetinis vaškas iš Simmondsia chinensis sėklų ir modifikuotas gliukozės junginys, t. y. medžiagos, gerinančios veido ir akių srities drėkinimą. Minėtas simondsijų vaškas gaunamas iš visžalio krūmo simondsijų kaliforninių sėklų. Vaškas pasižymi drėkinamosiomis, maitinamosiomis ir regeneruojančiomis natūralaus odos hidrolipidinio barjero, kuris, pavyzdžiui, susidūrus su vandeniu, yra suardomas, savybėmis. Simondsijų aliejuje taip pat gausu maistingųjų medžiagų, nes iš jo gauname, pavyzdžiui, skvaleno, aukštesniųjų alkoholių, riebalų rūgščių (cetilo palmitato), miristino rūgšties, fitosterolių, tokių vertingų vitaminų E ir F bei sterolių, kurie yra pagrindinės ląstelių membranų sudedamosios dalys. Simondsijų aliejus puikiai tinka kaip ingredientas, kuris padeda, pavyzdžiui, atsinaujinti odai po nedidelių pažeidimų ir sudirgimų. Makiažo valiklio, kurio sudėtyje yra šių ingredientų, pavyzdys yra “Cleanology” micelinis skystis, skirtas veido ir akių makiažui šalinti, tinkamas visų tipų odai.

Kiti vertingi ingredientai mūsų odai yra dumbliai, nes juose gausu maistingųjų medžiagų, vitaminų ir mineralų. Vertingiausi yra mėlynieji dumbliai, kuriuose yra labai daug B grupės vitaminų. Jų rasime, pavyzdžiui, “Cleanology” enziminiame pilinge sausai ir jautriai odai, kur jie buvo sujungti su auksinių dumblių ekstraktu. Toks dumblių mišinys regeneruoja odą, ją lygina ir tonizuoja. Be to, verta pabrėžti, kad laikas nuo laiko (pvz., kartą per savaitę) naudoti enziminius pilingus yra svarbus priežiūros elementas. Šveitimas ne tik nušveičia negyvą odą ir padeda pašalinti net sunkiausiai pašalinamus nešvarumus, tokio kosmetikos produkto vaidmuo taip pat yra optimizuoti natūraliai odoje vykstančius fiziologinius procesus, o tai, visų pirma, gerokai pagerina odos priežiūros kosmetikos priemonių veikliųjų medžiagų skvarbą.

Kuris dvifazis makiažo valiklis yra veiksmingiausias?

Kosmetologai rekomenduoja makiažo valiklius, kurių sudėtyje yra raminamųjų ir drėkinamųjų savybių turinčių augalinių ekstraktų. Tai, pavyzdžiui, bambuko, lotoso ir vandens lelijos ekstraktai, kurių yra, pavyzdžiui, DR. IRENA ERIS Cleanology dvifaziame makiažo valiklyje. Taip pat svarbu, kad makiažo valiklis būtų oftalmologiškai patikrintas.

5 svarbiausios tinkamo makiažo valymo taisyklės

Stengiantis kuo veiksmingiau nuvalyti veido odą, pravartu susipažinti su naudingomis gudrybėmis, kurios palengvins profesionalų makiažo nuvalymą.

1 taisyklė – nuvalykite akių makiažą – netrinkite!

Geriausias būdas veiksmingai pašalinti blakstienų tušą, permanentinį akių pieštuką ar šešėlius – pamirkyti vatos diskelį gerame makiažo valiklyje ir uždėti jį ant užmerkto voko. Palaikydami jį minutę, ištirpinsime makiažo daleles, o tai gerokai palengvins jų kruopštų pašalinimą.

2 taisyklė – teisinga makiažo šalinimo kryptis

Ypač šalindami akių makiažą nepamirškite tai daryti teisingomis kryptimis. Nerekomenduojama vatos tamponėliu valyti akį nuo akies centro į išorę, nes taip švelni oda tempiama, taigi – greičiau atsiranda smulkių raukšlelių. Pridėję tamponėlį prie akies minėtą minutę, ištirpusį makiažą nuvalykite judesiu žemyn arba į vidų. Tokia judesių kryptis veiksmingiau pašalina makiažą ir netempia odos.

3 taisyklė – atkreipkite dėmesį į vandens temperatūrą

Nusivalę akių makiažą, pereikite prie viso veido odos valymo. Moterys dažniausiai renkasi prausimosi gelius ir losjonus, naudojamus kartu su vandeniu. Pirmiausia jos sudrėkina veidą vandeniu, tada užtepa kosmetikos priemonę ir sukamaisiais judesiais sukuria valomąsias putas, kurias kruopščiai nuplauna. Aprašytą namų veido valymą rekomenduojame atlikti su drungnu vandeniu. Per karštas išsausins odą, o šaltas neištirpins visų nešvarumų.

4 taisyklė – patikrinkite vandens kietumą

Ypač didžiuosiuose miestuose į gyventojų čiaupus teka kietas vanduo, kuris kenkia mūsų odai. Jis ją sausina ir dirgina, todėl minkštinti vandenį yra gera išeitis. Tai galima padaryti įsirengus filtravimo įrenginius arba naudojant filtruotą vandenį.

5 taisyklė – tinkamas drėkinimas

Pašalinę makiažą ir tonizavę odą, patepkite ją drėkinamąja kosmetika. Kremo rūšį reikėtų rinktis pagal odos tipą.

Rytinis odos valymas

Kruopštus makiažo pašalinimas prieš miegą neturėtų atleisti nuo pareigos ryte dar kartą nuvalyti veidą. Miego metu veido oda vis dar išskiria riebalus ir sugeria teršalus iš buto oro. Ryte dar kartą kruopščiai nuplauti veidą svarbu ypač rudenį ir žiemą, kai įjungiame radiatorius. Sausas miegamojo oras nėra palankus odos būklei.

Po nakties odą gerai nuvalyti švelnia valomąja kosmetika, kurioje yra didelė dozė drėkinamųjų ingredientų. Tada nuvalykite odą vatos tamponėliu, suvilgytu toniku ir patepkite ją geru drėkinamuoju kremu. Renkantis drėkinamąjį kremą dienai, gerai atkreipti dėmesį į tai, ar jis tinka naudoti po makiažo pagrindu. Kai kurie sunkūs maitinamieji kremai, deja, netinka kaip makiažo pagrindas.

Kokią kosmetikos priemonę turėtumėte naudoti veido valymui ryte?

Nebūtina vakare ir ryte naudoti skirtingas veido valymo priemones. Užteks vienos priemonės, ypač jei ji yra švelni ir turi drėkinamųjų savybių turinčių medžiagų.

Kasdienis makiažo šalinimas yra priežiūros pagrindas. Net ir po nakties, kai neteisingai nuvalote veido odą, gali atsirasti spuogų. Makiažo valymas užtrunka vos kelias minutes. Nepakankamai kruopštaus veido valymo prieš miegą pasekmių gydymas yra daug ilgesnis, sudėtingesnis ir neabejotinai brangesnis.

Po nakties odą gerai nuvalyti švelnia valomąja kosmetika, kurioje yra didelė dozė drėkinamųjų ingredientų. Tada nuvalykite odą vatos tamponėliu, suvilgytu toniku ir patepkite ją geru drėkinamuoju kremu. Renkantis drėkinamąjį kremą dienai, gerai atkreipti dėmesį į tai, ar jis tinka naudoti po makiažo pagrindu. Kai kurie sunkūs maitinamieji kremai, deja, netinka kaip makiažo pagrindas.

Gauti pranešimą Informuosime Jus, kai prekė bus prekyboje. Palikite savo el. paštą žemiau.

No fields found, please go to settings & save/reset fields

0