Šampūnas, kondicionierius ir šveitiklis - intensyvus gydymas, stiprinantis plaukus ir apsaugantis nuo slinkimo

Šampūnas, kondicionierius ir šveitiklis – intensyvus gydymas, stiprinantis plaukus ir apsaugantis nuo slinkimo

Šampūnas, kondicionierius ir šveitiklis - intensyvus gydymas, stiprinantis plaukus ir apsaugantis nuo slinkimo

Šampūnas, kondicionierius ir šveitiklis – intensyvus gydymas, stiprinantis plaukus ir apsaugantis nuo slinkimo

Yra daugybė veiksnių, kurie gali susilpninti jūsų plaukus. Jiems kenkia priežiūros klaidos, taip pat maistinių medžiagų trūkumas ar persirgtos ligos. Todėl plaukų stebėjimas yra labai naudingas vertinant organizmo sveikatą. Jei jūsų plaukai labai silpni, gausiai slenka, lūžinėja ir lėtai atauga, tai aiškus signalas, kad turite pasirūpinti savimi. Perskaitę straipsnį sužinosite, kaip sustiprinti plaukus, kad jie vėl stebintų apimtimi, žvilgesiu ir spindesiu. 

Plaukų slinkimas – kaip sužinoti, kad jų netenkame perdaug?


Plaukų slinkimas yra natūralus reiškinys. Kad užaugtų nauji plaukai, turime atsikratyti senų, o šis procesas vyksta nuolat. Tikriausiai ne kartą girdėjote, kad normalu yra prarasti iki 100 plaukų per dieną.1 Jeigu pastebite, kad plaukų gausiai lieka ant šepečio ar šukų, jų vis randame ant drabužių, gumyčių, plaukų segtukų, pagalvių, fotelio ar sofos atlošo tai gali būti priežastimi pagalvoti, kad kažkas vyksta su Jūsų organizmu. Jei ši būklė tęsiasi kelias savaites, tai gali būti sveikatos sutrikimo požymis. ¹ Tai yra stiprus signalas, kad reikia daugiau dėmesio skirti savo plaukams ir net apsilankyti trichologijos kabinete, kad išsiaiškintumėte problemos priežastį ir leistumėte specialistui rasti individualų sprendimą. 

Silpnų plaukų priežastys

 

Susilpnėję plaukai yra simptomas, kurį gali lemti daug priežasčių. Ankstesnės ligos (pavyzdžiui, COVID-19 viruso sukelta liga), anemija, tam tikrų vaistų (pvz., citostatikų, beta adrenoblokatorių) vartojimas, energijos trūkumas, mažai baltymų, vitaminų ir mineralų turinti mityba, stresas, rūkymas, hormoniniai sutrikimai, lėtinės ligos (pvz., hipotirozė)… – visa tai gali lemti didelį plaukų slinkimą. Kalbant apie vidines priežastis, sunku nepaminėti genų, nes gimstame su polinkiu į silpnus ir plonus arba priešingai – storus ir stiprius plaukus.  

Be to, yra priežiūros klaidų, kurias dažnai darome nesąmoningai. Silpniems plaukams reikia naudoti specializuotus, juos stiprinančius šampūnus ir kondicionierius, taip pat labai švelnų gydymą. Pravartu stebėti, kas jiems kenkia – galbūt netinkamas šampūnas, per sunki maitinamoji kaukė, plaukų trūkinėjimas džiovinant ir šukuojant (tada verta investuoti į šukas su plačiai išsidėsčiusiais dantukais arba specialų šepetį, kuris nesipainiotų sruogose).  

Į sveikų ir žvilgančių plaukų priešų sąrašą taip pat patenka dažai, šviesinimo priemonės ir sunkinantys šukuoseną preparatai – nesunku pastebėti, kad juos panaudojusios dažnai netenkame daugiau plaukų. Kai kurie įpročiai taip pat tiesiogiai prisideda prie to, kad plaukai būtų išraunami kartu su šaknimis, pavyzdžiui, žaidimas su sruogomis, jų tempimas, tvirtas susegimas į kuodukus ar kuodukus. Plaukai patogiausiai jaučiasi, kai yra palaidi arba laisvai surišti segtuku, kuris jų taip nesilpnina, kaip griežti ir aukštai surišti kuodukai. 

Silpnų plaukų stiprinimas

 

Plaukai yra mūsų puošmena, nepriklausomai nuo amžiaus ir lyties, todėl verta jiems skirti šiek tiek laiko. Užuot eksperimentavę su nekokybiškais produktais, rinkitės profesionalius plaukų preparatus, sukurtus prižiūrint specialistams, pavyzdžiui, “Pharmaceris H” seriją.  

Kaip sustiprinti plaukus? Pradėkite nuo tinkamo šampūno, pavyzdžiui, H-STIMPURIN, pasirinkimo, kad paskatintumėte plaukų augimą, ataugimą ir juos sustiprintumėte. Jo sudėtyje rasite unikalų dviejų sudedamųjų dalių derinį: Natūralus augimo faktorius FGF ir kofeinas. Ši patentuota formulė pasižymi veiksmingu ir moksliškai įrodytu poveikiu stabdant plaukų slinkimo procesą ir kartu skatinant jų ataugimą. Kruopščiai atrinkti kondicionuojamieji ingredientai: niacinamidas (vitaminas PP), D-pantenolis ir biotinas pasižymi raminamuoju poveikiu ir atkuria fiziologinę galvos odos pusiausvyrą. Šampūnas skirtas moterims ir vyrams, turintiems sunkių periodinio ir ankstyvo plaukų slinkimo problemų. Plaukus reikėtų plauti bent 3 kartus per savaitę naudojant H-STIMULINUM kondicionierių, kuris papildys šampūno poveikį. 

Plonų plaukų stiprinimas jų neapsunkinant


Kondicionieriai ploniems ir silpniems plaukams dažnai būna patogios losjono formos. Jį pakanka įmasažuoti į galvos odą ir palikti. Jo nereikia plauti, jis veikia tiesiai ant galvos odos. H-STIMUFORTEN kondicionieriaus sudėtyje yra kruopščiai sudarytas FGF ir kofeino derinys, kuris sustiprins ir sutankins plaukus. Jo pH neutralus odai ir jis gerai toleruojamas. Jį sistemingai naudojant plaukai tampa storesni, stipresni ir greičiau auga. Kondicionierius stabdo ankstyvą plaukų slinkimą, plonėjimą ir įvairios etiologijos alopeciją. Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, naudokite jį kiekvieną rytą ir vakarą, kol simptomai išnyks.  

Papildomas galvos odos valymas


Susikaupęs sebumas ir nešvarumai, nusilupęs epidermis, užsikimšę plaukų folikulai – tai taip pat veiksniai, skatinantys plaukų slinkimą. Kaip stiprinti silpnus plaukus juos valant? Pasinaudokite profesionaliu H-STIMUPEEL trichologiniu šveitikliu, kuris veiksmingai nušveičia suragėjusį epidermį ir pašalina susikaupusį sebumą, sudarantį vadinamąjį kristalizacijos sluoksnį. Šveitimas, pagrįstas fermentinių ir mechaninių šveičiamųjų ingredientų (papaino, abrikosų branduolių lukštų) papildomu veikimu, kruopščiai valo galvos odą, mažina polinkį riebaluotis plaukams. Jo formulėje taip pat yra karbamido, kuris užtikrina tinkamą galvos odos drėkinimą. Nors dažnai praleidžiame šveitimą, jis labai svarbus kovojant su slenkančiais plaukais. Naudokite produktą bent kartą per savaitę ir laikui bėgant tikrai pastebėsite plaukų būklės skirtumą. 

Mityba, stiprinanti plaukus

 

Galite ne tik naudoti profesionalius preparatus, bet ir stiprinti plaukus iš vidaus. Pagrindinės maistinės medžiagos, stiprinančios plaukus ir gerinančios bendrą jų būklę, yra šios: geležis, cinkas, niacinas, riebalų rūgštys, selenas, vitaminai A, D, E, biotinas, aminorūgštys, baltymai ir antioksidantai, t. y. junginiai, neutralizuojantys laisvųjų radikalų perteklių. Taigi ar verta įtraukti maisto produktus į savo kasdienį valgiaraštį? Specialistai rekomenduoja valgyti tokius maisto produktus, pvz:  

  • kiaušinius,  
  • špinatus,
  • vaisius,  
  • avokadus,
  • riešutus ir sėklas (pvz., linų sėmenis),  
  • saldžias bulves,  
  • pipirai,  
  • ankštinių augalų sėklos,  
  • riebios žuvys (pvz., lašiša) 4  

Be to, verta gerti vaistažolių nuovirų, pavyzdžiui, kėnių ir dilgėlių. Sudaryti sveiką valgiaraštį jums tikrai padės dietologas.  

Jei į plaukų stiprinimo temą žiūrėsite kompleksiškai, tikrai greitai pastebėsite pirmuosius rezultatus. 

DUK – dažniausiai užduodami klausimai

 

Kokios yra dažniausios plaukų slinkimo priežastys?  

Plaukų slinkimas dažniausiai yra susijęs su paveldimais veiksniais, hormonų pokyčiais arba prasta sveikata. Plaukų retėjimas taip pat yra natūrali senėjimo pasekmė. Ši problema dažniau pasitaiko vyrams, tačiau ji gali ištikti bet kurį žmogų. Kalbant apie nuplikimą, labiausiai tikėtina priežastis yra genetinis polinkis. 

Man staiga pradėjo intensyviai slinkti plaukai. Kokia to priežastis?  

Jei iki šiol jūsų plaukai buvo sveiki ir stiprūs, o jų būklė staiga pablogėjo, tai gali būti liga – esama arba buvusi, pavyzdžiui, sunki infekcija. Plaukai taip pat pradeda slinkti dėl organizmo nusilpimo, stipraus streso ar mitybos, kurioje trūksta maistinių medžiagų. Kartais plaukai susilpnėja dėl sezoninių pokyčių. Jei problema išlieka po kelių savaičių, būtinai kreipkitės į gydytoją.  

Ar dieta gali sukelti plaukų slinkimą?  

Taip. Ypač jei valgote per mažai, palyginti su organizmo energijos poreikiais. Todėl plaukų susilpnėjimas dažnai lydi lieknėjimo procedūras. Be to, plaukų slinkimą skatinančiais mitybos produktais laikomi: saldumynai, greitas maistas, gazuoti gėrimai, alkoholis. Kuo geriau maitinsitės, tuo geresnė bus jūsų plaukų būklė. 

Gauti pranešimą Informuosime Jus, kai prekė bus prekyboje. Palikite savo el. paštą žemiau.

No fields found, please go to settings & save/reset fields

0